Samsun Firmaları

ALPEDO DONDURMA SAMSUN KARADENİZ BÖLGE

SAMSUN ALPEDO DONDURMA KARADENİZ BÖLGE
Alpedo Dondurma Karadeniz Bölge Samsun
Alpedo Kahramanmaraş, Dondurmam Gaymak, Kervan Pataneleri

Sabih CANKURT

Samsun Telefon Numarası : 0.362 256 16 46

Gsm : 0.533 303 46 02

Merkez Telefon Numarası : 0.344 237 64 44
Merkez Faks Numarası : 0.344 237 64 47

Web : alpedo.com.tr

Web : dondurmamgaymak.com.tr

Selyeri Mahallesi Sağimat Toptancılar Sitesi 548. Sokak
No.11 Tekkeköy / SAMSUN

TopTop Dondurma, Baton Dondurma, Reyon Dondurma, Kesme Dondurma, Kase Dondurma, Light Dondurma, Cup Dondurma, Stone Ürünler

Alpedo Dondurma Çeşitleri Samsun

Kervancıoğlu, 1960’lardan bu yana gelen gelenek ve birikimlerini günümüz modern üretim teknolojileri ile birleştirerek üretimde kalite, hizmette kalite ilkesi ile tüm insanlara hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktadır. Baklava, su böreği, fıstık ezmesinin yanı sıra ağırlıklı olarak Maraş dondurması üreten firmamız %100 ihracatçı bir kuruluş olup, ürünlerinin tamamını yurtdışına pazarlamaktadır.

Tarihi asırlar öncesine dayanan ve bir lezzet öyküsü haline gelen ünlü Kahramanmaraş dondurması, KERVAN PASTANELERİNDE 1960′lı yıllarda, sütler, bakırdan yapılmış Maraş kazanlarında pişirilir, kar ve buz kullanarak soğutulur ve dondurma yapılırdı. Günümüzde ise artık bunların yerini günümüzün en modern teknolojisi ile kurulmuş tesisler aldı.

“Doğanın en tatlı armağanı” olarak bilinen KERVAN PASTANELERİNİN geleneksel lezzeti 1999 yılında ALPEDO markası ile doğdu. Sloganıyla bütünleşen ALPEDO, doğadan elde edilmiş hammadde kaynağıyla, natürel bir ürün olma özelliği ile kalitesini zirveye çıkardı. Türkiyenin markası olma yolunda en kaliteli ürünü halkımıza sunma gayreti içerisinde azimle çalışıyoruz.