Samsun Firmaları

Dusko Tosic: Burada olmak benim için büyük gurur

Dusko Tosic: Burada olmak benim için büyük gurur Geçtiğimiz sezonda Gençlerbirliği'nde forma giyen Sırp savunma oyuncusu Dusko Tosic, Beşiktaş'la 2+1 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada, "Burada olmak benim için büyük gurur." dedi.

Siyah beyazlı ekibin yeni transferi Dusko Tosic, kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Havalimanına indiğimden beri heyecanlıyım. Beşiktaş büyük bir kulüp. Ben, Beşiktaş’ı tanıyorum, Beşiktaş beni tanıyor. Takımı şampiyonluğa ulaştırmak için elimden geleni yapacağım." diye konuştu.

Takımdaki mevkiisi ile ilgili soruyu da cevaplayan Dusko Tosic, "İki sezon sol bek oynadım. Stoperde de oynayabiliyorum. Kendimi sol bek pozisyonunda daha rahat hissediyorum. Beşiktaş’tan Türkiye’deki ilk sezonumda bir teklif almıştım. Şimdi yeniden bir teklif aldım ve amacıma ulaştım. Taraftarların coşkusu bende büyük ilgi uyandırmıştı. Burada olmak benim için büyük gurur. Kızılyıldız’da da coşkulu taraftarların önünde oynamıştım. Beşiktaş’a gelmemde taraftarların coşkusunun büyük önemi var." ifadelerini kullandı.

Dusko Tosic röportajı Türkçe olarak, "Beşiktaş, çok büyük bir takım. Üç sene bekledim. Umarım iyi oynarım ve bu sene şampiyon oluruz." diyerek tamamladı.