Samsun Firmaları

Filenin Sultanları Bakü 2015 öncesi son hazırlık kampında

Filenin Sultanları Bakü 2015 öncesi son hazırlık kampında Türkiye Kadınlar Voleybol Milli Takımı, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 13 Haziran'da başlayacak Bakü 2015 Avrupa Oyunları'nın son hazırlıklarını Antalya'da Gloria Sports Arena'da sürdürüyor.

Avrupa'nın en kapsamlı spor kompleksi özelliğini taşıyan Gloria Sports Arena Filenin Sultanları'nı ağırlıyor. Montreux Masters turnuvasını birinci olarak tamamlayan Türk A Milli Kadın Voleybol Takımı 2 günlük aranın ardından Bakü'de gerçekleşecek olan 1. Avrupa Oyunları öncesinde son çalışmalarını 3-7 Haziran 2015 tarihleri arasında Gloria Sports Arena'da yapacak.

Aynı dönemde Belçika A Milli Kadın Voleybol Takımı da Gloria Sports Arena'da çalışmalarını gerçekleştiriyor. Her iki takım 4 Haziran Perşembe ve 5 Haziran Cuma günü 19.00'da, 6 Haziran Cumartesi günü saat 18.00'de basına ve taraftara açık hazırlık maçları yapacak.

Gloria Sports Arena, Ocak ayında Gloria Cup 2015 Kadınlar Voleybol Turnuvası'nda Vakıfbank, Azeryol, Maribor ve Volero Zurich takımlarını ağırlamıştı.